Yönetim

Yönetim

 Ad Soyad Ünvan E-Posta Dahili
Sinan GÜL  Güvenlik Müdürü  sinan.gul@istanbul.edu.tr 19404


İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Rektörlüğü Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü olarak, 24 saat esasına göre güvenlik hizmeti vermekteyiz. Her yerleşkede vardiya amirliklerimiz bulunmakla birlikte, müdürlüğümüz Avcılar yerleşkesi öğrenci kültür merkezi binasında ve Güvenlik İletişim Merkezimiz (GİM) Avcılar yerleşkesi Araç giriş kapısında bulunan binadadır. Güvenlik memurlarımızın birinci önceliği, tüm mensuplarımız ve misafirlerimizin can ve mal güvenliğini sağlamaktır. Bu konuda kolluk kuvvetleri ile devamlı irtibat halinde bulunmaktayız.


Sizlere güvenli bir eğitim ortamı sağlayabilmemiz için siz değerli mensuplarımızın katkılarını bekliyoruz. Şüpheli durumları Komuta Merkezimizin 0 212 473 70 70 Dahili: 179 10 – 194 05 – 192 64 numarasına bildirmeniz, araçlarınızı sistemimize kaydettirmeniz ve giriş çıkışlarda kampüs kartınızı kullanmanız önem taşımaktadır. 

Kayıp Eşyalarınız ile ilgili olarak web sitemiz Kayıp Eşya listemiz devamlı olarak güncellenmektedir, ayrıca listede bulunan eşyanızı GİM ( Güvenlik İletişim Merkezi)’den gelerek tutanak karşılığında alabilirsiniz.

Lütfen tüm yerleşkeler için geçerli olan acil durum numaramızı telefonunuza kaydediniz. Personelimiz ve uygulamalarımız ile ilgili şikâyet ve önerilerinizi iuc.guvenlik@istanbul.edu.tr adresine mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Size mutlaka geri dönüş yapılacaktır. Web sitemizi keşfederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca yerleşkelerimizde hırsızlık olaylarına maruz kalmamak için; kısa süre ayrılsanız dahi, değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız, odalarınızın ve araçlarınızın kapılarını kilitli tutmak yararınıza olacaktır.Üniversitemize hoş geldiniz, Herhangi bir yardım için Üniversite Güvenliğine müracaat edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.